Wyróżnieni uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. J. Słowackiego na koncercie Mr Pollacka.

Jesienny dzień 29 września to święto św. Michała Archanioła. Dokładnie tego dnia 2006 roku Michał Archanioł został obwołany Patronem Powiatu Jarosławskiego. To wyjątkowy opiekun, czczony jako Patron Kościoła i obrońca w walce ze złymi duchami.

W ramach obchodów święta w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Jarosławiu odbył się koncert zespołu Mr. Pollack.

Publiczność miała okazję usłyszeć jak brzmi na sześciu strunach gitary elektrycznej Mozart, Bach i Beethoven. Warto dodać, że jeden z braci Polaków-Grzegorz znalazł się w pierwszej trójce najlepszych perkusistów w Dubaju, w konkursie,, Drum Off 2011”. w ubiegłym roku bracia Jacek i Grzegorz koncertowali w USA promując, rewelacyjnie przyjętą płytę,, Black Hawk”.

Szczególnymi gośćmi starosty jarosławskiego -Tadeusza Chrzana byli wyróżniający się w nauce i zaangażowaniu uczniowie jarosławskich szkół, młodzież uzdolniona.

Wśród publiczności obecna była także dwudziestoosobowa grupa ZSLiT im J.Słowackiego. Swoimi wrażeniami zdążyli podzielić się nieobecnym na wydarzeniu koleżankami i kolegami. Dlatego też wiemy, że zespół zapewnił wspaniałą atmosferę i sporą dawkę niezapomnianych emocji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz posłuchania urywków koncertu.

Ewa Żelaznowska

 

 

Free Joomla Lightbox Gallery