Piknik Rodzinny w Pełkiniach

Czerwiec to miesiąc sprzyjający imprezom plenerowym. 11 czerwca 2017 odbył się Piknik Rodzinny w Pełkiniach.

Wśród wielu atrakcji mocnym akcentem była także obecność uczniów reprezentujących kierunki naszej szkoły.

Reprezentanci Technikum nr 5, kierunku technik informatyk przygotowali wspaniałe prezentacje, wirtualne potyczki, konkursy i zajęcia treningowe. Dziewczyny z Liceum Ogólnokształcącego z innowacją psychologiczno-pedagogiczną zorganizowały pełen kolorów kącik gier i zabaw dla najmłodszych uczestników.

Dzięki takiej organizacji czasu maluchów wdzięczne mamy mogły spokojnie delektować się kawą i ciastem.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pupile uczniów Technikum Weterynarii. Dowody sympatii, dzielnie i cierpliwie pozując do zdjęć, znosiły psy, koty, a nawet jaszczurka- agama brodata.

Uczennice Technikum Architektury Krajobrazu urozmaiciły nasze stanowisko pięknymi kwiatowymi kompozycjami oraz przygotowały stanowisko dla dzieci, które mogły odkryć zaczarowany świat roślin. Z farbek samodzielnie przygotowanych ze składników roślinnych powstała cała galeria obrazów.

Kulminacyjnym punktem obecności szkoły był pokaz mody przygotowany przez uczennice Technikum Przemysłu Mody. Tym razem dodatkową dekoracją pięknych sukien i jeszcze piękniejszych modelek były kwiatowe kompozycje wykonane przez przyszłe architektki krajobrazu Pokaz nagrodzony został głośnymi i entuzjastycznymi brawami publiczności.

Dzięki pracy przedstawicieli kierunku Fototechnik najciekawsze chwile pozostały utrwalone dla tych, którzy nie mogli być z nami lub zapragną wrócić tam jeszcze raz i powspominać.

Wszystkich zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Free Joomla Lightbox Gallery