Przyjaciele Kubusia Puchatka ponownie w przedszkolu

Po raz kolejny uczniowie klasy I LO z innowacją psychologiczno-pedagogiczną odwiedzili grupę „średniaków” z Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Marii Kownackiej w Jarosławiu.

Scenariusz zajęć – tak jak poprzednio – zakładał czytanie opowieści o przyjacielach ze Stumilowego Lasu, odpowiedzi na zadawane przez licealistów pytania związane z odczytaną historyjką, naukę tańca do prostej piosenki, kolorowanki oraz wspólne przygotowanie „małego co nieco”, czyli kanapek z miodem – ulubionym przysmakiem Kubusia Puchatka.

Tak jak poprzednim razem, przedszkolaków odwiedził zabawny Tygrysek, w którego postać wcielił się jeden z uczniów klasy I LOP. Całość zajęć obserwowała druga grupa licealistów, którzy swoimi spostrzeżeniami i refleksjami związanymi – dzielili się na lekcji pedagogiki.

Tradycyjnie już wizytę w przedszkolu zakończono rozdaniem drobnych, pamiątkowych upominków.

Joanna Rusinkiewicz

Free Joomla Lightbox Gallery