Uczeń ze Słowackiego najlepszy na Podkarpaciu

W dniu 27.02.2017 r. zakończył się okręgowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Prawniczej o Prawach i Wolnościach Obywatelskich zorganizowany przez Wydział Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Miło nam poinformować, że uczeń III klasy VI L.O. z innowacją pedagogika i psychologia z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. J. Słowackiego w Jarosławiu Piotr Żuk zajął I miejsce na Podkarpaciu, Patrycja Bojarska również uczennica w.w. klasy zajęła VI miejsce.

Olimpiada adresowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych: liceów i techników a jej celem jest kształtowanie właściwych postaw oraz podnoszenie świadomości i rozwijanie kultury prawnej wśród młodzieży.

Patronat nad wydarzeniem objął Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki na etapie centralnym.