TARGI MODY POZNAŃ FASHION FAIR 2016

Stolica Wielkopolski po raz kolejny stała się polską stolicą mody. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystawcy z całego świata zaprezentowali swoje najnowsze kolekcje ubrań i butów. W tym niezwykle interesującym przedsięwzięciu – prawdziwej gratce dla miłośników mody– udział wzięły uczennice technikum technologii odzieży z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. J. Słowackiego w Jarosławiu.

Targi biznesowe mają kluczowe znaczenie dla branży mody. Dzięki nim zarówno managerowie dużych sieci sklepów, jak i właściciele niewielkich butików mogą zobaczyć przekrój kolekcji z wielu krajów i zamówić towar zgodny z oczekiwaniami klientów. Tegoroczna edycja wydarzenia odbyła się w dniach od 29 do 31 sierpnia br.

Poznańskie wydarzenie było największą w Polsce imprezą dla przedsiębiorców, gdzie prezentowane są premiery czołowych brandów. Pomimo międzynarodowego charakteru wydarzania, organizatorzy Targów Mody Poznań szczególnie wspierają rodzimych producentów. Zainicjowany przez nich program Polska Moda wyróżnia krajowe firmy za jakość i wzornictwo. Ważnym punktem programu dla projektantek ze Słowackiego były pokazy mody, dzięki którym mogły dowiedzieć się jakie fasony, materiały i kolory będą pożądane w najbliższym czasie. Organizatorzy przygotowali ponad czterdzieści wystąpień topowych marek.

Targi Mody Poznań były również miejscem poszerzania wiedzy w zakresie sprzedaży i marketingu. Na szkoleniach, w których uczennice również wzięły udział, eksperci z branży wyjaśniali jakie działania należy podjąć, aby poznać klienta, zdobyć zaufanie i zaoferować mu produkty spełniające jego oczekiwania.

Zderzenie ze światem mody, niepowtarzalna atmosfera, tysiące nowości wiodących marek, pokazy młodych projektantów, spotkanie z ambasadorem projektu Polska Moda - Misterem Polski Rafałem Maślakiem, gwiazdą gali Mateuszem Ziółko, zwycięzcą telewizyjnego show The Voice of Poland było na pewno niezapomnianym przeżyciem dla naszych młodych projektantek. Edukacyjnym dopełnieniem wycieczki był spacer po pięknym poznańskim Starym Rynku – wizytówką miasta – jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Uczennice wróciły z wycieczki z nowymi inspiracjami na kolejny rok szkolny oraz z porcją wspaniałych wspomnień.

 

Free Joomla Lightbox Gallery