Projektanci odzieży górą!

Jak podaje ONET.PL, zwycięzcą konkursu na najlepszy startup z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Rzeszowie w roku 2015 została firma odzieżowa SRDF Clothing. SRDF to marka odzieżowa oferująca geometryczne, proste formy, które wyglądają dobrze na każdej sylwetce i kobiecie w każdym wieku.

 

SRDF to starannie wyselekcjonowane formy niezbędne w każdej kobiecej szafie, skompletowane stylizacje, a także oryginalne t-shirty i bluzy z autorskimi nadrukami. Startup, który prowadzą pani Magdalena Kocój i pan Maciej Czapczyński, działa w branży odzieżowej przede wszystkim dla kobiet. Ma w asortymencie 30 fasonów.

W ciągu ostatnich miesięcy firma sprzedała ponad 70 procent swojej produkcji. Cieszymy się z takich informacji, ponieważ potwierdzają one, że absolwenci naszej szkoły, kształcący się w odzieżownictwie (od roku szkolnego 2015/16 – na kierunku technik przemysłu mody), mogą liczyć na znalezienie ciekawej oferty pracy lub z sukcesem samodzielnie rozpocząć działalność gospodarczą w branży odzieżowej.

Przy okazji jeszcze raz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów „naszych” projektantek t-shirtów:

http://www.zslit.pl/index.php/pl/aktualnosci/183-nowa-odslona-starego-t-shirta.html